Знання ціною в життя!

2019 рік для працівників Компанії «Дельта Вілмар» розпочався з серії  тренінгів, спрямованих на надання долікарської допомоги потерпілим на підприємстві та в побуті. Ця тема була обрана не випадково, оскільки  безпека працівників Компанії «Дельта Вілмар», їх здоров’я та життя є найвищою цінністю. Першу допомогу може надати будь-яка людина, яка знаходиться у критичний момент поряд з постраждалим. Іноді відлік може йти на хвилини і від того як вчасно та кваліфіковано буде надано долікарську допомогу може залежати подальша доля людини.

Навчання з надання долікарської допомоги допомагає придбати базові знання і практичні навички, спрямовані на:

  • вміння убезпечити себе і звільнити потерпілого від впливів небезпечних факторів (електричного струму, хімічних речовин, механічного впливу і ін.) з використанням штатних або підручних засобів і безпечних для себе прийомів;
  • оцінку стану потерпілого і визначення характеру і ступеня пошкоджень, щоб визначити необхідні дії з надання допомоги;
  • виконання необхідних заходів з порятунку постраждалого в порядку терміновості – відновити дихання, зупинити кровотечу, іммобілізувати місце перелому, накласти пов’язки тощо;
  • підтримання основних життєвих функцій потерпілого до прибуття медичних працівників.

Даний курс ведуть професіонали своєї справи – інструктори Учбового центру «SAR». Вони доступно, простою мовою, навчають рятувати життя людини в найбільш небезпечних виробничих та побутових ситуаціях, використовуючи сучасне обладнання та манекени-тренажери. Навчання пройшло у цікавій інтерактивній формі.

Вміння надати першу допомогу – елементарний, але дуже важливий навик, який передбачає ряд простих дій, втілення яких не потребує наявності  медичної освіти.

Після проходження навчання кожен з учасників відчув впевненість у тому, що у разі необхідності, зможе врятувати життя людини та не бути байдужим у критичній ситуації!