Візит заступниці Голови комітету з питань антикорупційної політики Верховної Ради України Янченко Галини

28 серпня ТОВ “Дельта Вілмар Україна” відвідали Янченко Галина, заступниця Голови комітету з питань антикорупційної політики Верховної Ради України, і Луценко Дмитро, експерт з правових аспектів тимчасової спеціальної комісії ВРУ з питань захисту прав інвесторів. Гості познайомилися із нашим сучасним виробництвом і новітніми підходами до умов праці.

Гостям провели екскурсію по підприємству, в тому числі вони відвідали новий модернізований цех з випуску жирів, маргаринів таі пакетованої масложирової продукції. Площа нового цеху була збільшена в три рази, завдяки чому на підприємстві встановили нові лінії виробництва, що дозволило збільшити асортимент та обсяги продукції, що випускається. Гості дізналися, що виробництво модернізованого цеху переведено в сегмент ecology friendly: в цеху не використовується аміак у виробничому циклі. Холодильні установки підприємства працюють на вуглекислому газі, що повністю відповідає директивам з охорони навколишнього середовища Євросоюзу.

Гості відзначили, що надзвичайно важливим є створення сприятливого інвестиційного клімату та стимулювання вітчизняного виробництва. Зараз в Раді працюють над законопроєктом про залучення інвестицій як з-за кордону, так і від українського бізнесу. Зараз головною метою є збільшення кількості сучасних промислових підприємств в Україні рівня “Дельта Вілмар Україна”.