Виробнича модель

Група компаній «Дельта Вілмар» разом зі своїми партнерськими компаніями складає вертикально інтегровану виробничу систему – від переробки сировини до збуту готової продукції.

Кожен процес виробничо-збутового ланцюга підлягає ретельному контролю, що дозволяє досягти максимальної якості на усіх етапах життєвого циклу продукту. Наша філософія якості така, що максимальний результат може бути досягнутий тільки шляхом абсолютного контролю за усім ланцюгом процесів, що забезпечують випуск продукції. Якість не може бути доповненням, якість – це основа.

До кожної виробничої стадії – від плантацій до ядромельних підприємств, від логістики і переробки до постачання товару кінцевому споживачеві – група компаній «Дельта Вілмар» підходить з повною відповідальністю, яка надалі трансформується в продукти і послуги найвищої якості.

Ми можемо постачати продукцію залізничними вагонами, автоцистернами і контейнерами.

З 2006 року група компаній «Дельта Вілмар» чітко визначила цілі своєї діяльності: широкий спектр інгредієнтів для харчової промисловості, висока якість продукції, індивідуальний підхід до кожного клієнта.