Спортивний вікенд на змаганнях “IRON Maracas Extreme Fest”

Команда компанії “Дельта Вілмар Україна” взяла участь в забігу на 15 км та велогонці на 60 км, організованих на спортивних змаганнях IRONmaracas Extreme Fest.

Позмагатися в екстремальних мото-, велозаїздах та забігу на захід приїхало понад 100 учасників із різних куточків нашої країни, а компанія “Дельта Вілмар Україна” стала не лише активним учасником, а й офіційним спонсором фесту.

Учасники трейлового забігу вздовж узбережжя Чорного моря: Костянтин Кушнір, Євген Кулєш, Олександр Лебединець, Олександр Поян, Ігор Ядвижак, Олег Сисуєв, Геннадій Матюшин, Андрій Мисюра, Вікторія Фучеджи.

Учасники гравійної велогонки по пересіченій місцевості: Олег Сисуєв, Максим Жуков, Костянтин Кушнір, Євген Кулєш.

В забігу, у своїх вікових категоріях, Вікторія Фучеджи та Геннадій  Матюшин посіли 2-ге призове місце, а Олег Сисуєв, Ігор Ядвижак та Костянтин Кушнір увійшли в 10-ку лідерів. Усі показали гарний результат.

Як розповіла одна зі співоорганізаторок змагань, директор “Південної велосипедної ліги” Вікторія Бондаренко, для “IRON Maracas Extreme Fest” 100 учасників –  це велика кількість, бо локація нова і подібні змагання проводяться вперше. “Я дуже рада, що люди ризикнули і не пошкодували, вибравши ці вихідні провести активно і з користю тут, в Коблево. Також ми дякуємо жителям Коблево та обласній владі Миколаївської області, яка дуже активно включилася. Вони зробили максимум, адже зацікавлені в популяризації цієї локації, здорового способу життя в цілому і будемо сподіватися, що цей захід буде магнітним. Окремо хочу подякувати нашим спонсорам, серед яких і компанія “Дельта Вілмар Україна”, за всесторонню підтримку фесту і фінансами, і учасниками”. 

На гравійну велогонку, забіг та мотозаїзд прибули повноцінними командами учасники зі Львова, Дніпра та Києва. “Для них траса в Коблево – це щось новеньке, адже завжди подібні заходи проводять в Одесі чи Миколаєві, – коментує Вікторія Бондаренко. – Окрім наших основних спортивних локацій фестиваль також обладнали фудкортами, по крутих спусках і підйомах каталися джипери, відбувались мототести, чемпіонат Півдня України по автозвуку, а увечері – рок-концерт і діджей-батл. 

Основною фішкою фестивалю стала колаборація різних видів спорту, адже зазвичай такі заходи проводяться окремо, а сьогодні, наприклад, біжать дружини мотоциклістів. Більшість приїхали сім’ями, тому отримують задоволення, активно проводячи час разом. 

Також ми запросили професійних бігунів, які виступають на міжнародному рівні. Коли такі учасники проявляють зацікавленість змаганнями, то вони підіймають рівень заходу і водночас мотивують початківців пробігти свій перший марафон”