Під час пожежі на заводі «Дельта Вілмар» постраждалих немає

Під час пожежі, яка виникла 6 листопада 2018 року на заводі ТОВ «Дельта Вілмар» в с. Нові Біляри Одеської області, жертв і постраждалих немає, причина займання та обсяг збитків встановлюється.

Займання виникло на ділянці виробництва маргарину. Персонал підприємства був оперативно евакуйований за периметр заводу. Були викликані підрозділи МНС, яким вдалося локалізувати вогонь та запобігти поширенню вогню на інші ділянки.

Ведеться слідство для встановлення причини займання, призначена комісія з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. Причина займання наразі встановлюється. Матеріальні збитки оцінюються, проте вже зараз зрозуміло, що суттєво постраждав цех пакетування та виробнича лабораторія.

Відновлення виробництва відбудеться вже найближчим часом.

Пожежу  вдалось приборкати завдяки професійним діям підрозділів ДСНС, особисто голови ДСНС в Одеській області Віктора Федорчака, його заступників Михайла Вовка, Миколи Ялового, Олександра Крицького, а також координації дій з боку голів Одеської ОДА Максима Степанова та Лиманської райдержадміністрації Василя Приймака.

Значну технічну допомогу при ліквідації пожежі та її наслідків надали Одеський припортовий завод, Адміністрація морських портів України, компанії ТІС, Боріваж, виробничі потужності яких знаходяться поруч із заводом «Дельта Вілмар», а також адміністрація порту «Южний». Крім того, пожежний потяг надала «Одеська залізниця».

Висловлюємо подяку передусім рядовим співробітникам компаній, які прийшли нам на допомогу, оперативним службам, бізнес-спільноті та партнерам за слова підтримки та пропозиції допомоги.