Оголошення конкурсу на вибір аудиторської компанії

До уваги суб’єктів аудиторської діяльності 

ТОВ «ТД «Дельта Вілмар», ТОВ «Дельта Вілмар Україна», ТОВ «Катеринопільский Агропродукт»  відповідно до вимог Закону України “Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність” та на підставі Порядку проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, оголошують конкурсний відбір суб’єктів аудиторської діяльності для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності Товариства з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім «Дельта Вілмар», Товариства з обмеженою відповідальністю «Дельта Вілмар Україна», Товариства з обмеженою відповідальністю «Катеринопільский Агропродукт» за 2020 рік.

У конкурсі можуть брати участь аудиторські компанії, які відповідають вимогам, що встановлені Законом України “Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність”, а також Тендерній документації яка додається.

Дата початку подачі конкурсних пропозицій разом з підтверджуючими документами – “07” серпня 2020 року. 

Кінцевий строк подачі конкурсних пропозицій разом з підтверджуючими документами – до “21” серпня 2020 року включно до 18-00

Кінцевий термін формування аудиторського висновку 20.05.2021р.

Строки підведення підсумків конкурсу: «13» вересня 2020 року.

Про результати конкурсу повідомимо всіх учасників, що приймали участь, засобами електронного чи телефонного зв’язку, в строк не пізніше “13” вересня 2020 року. 

Перелік документів та порядрк подання зазначені у тендерній документації з якою можна ознайомитись у розділі «О Компании» -«Годовая отчетность 2020».

Документи надсилайте, будь ласка, двум відповідальним особам на електронну пошту :

Valeriia.Slobodianiuk@deltawilmar.com

Olga.Demisheva@deltawilmar.com 

Контактні особи: Валерія Слободянюк та Ольга Демишева.

Документи, що надійшли після встановленого строку або подані не в повному обсязі чи з порушенням порядку проведення конкурсу, не розглядатимуться. Фінансова звітність та інша публічна інформація доступна на веб-сайт https://www.deltawilmar.com/ru/. Додаткова інформація про діяльність ТОВ «ТД «Дельта Вілмар», ТОВ «Катеринопільский Агропродукт», ТОВ «Дельта Вілмар Україна» може надаватись у разі необхідності та відповідно до запиту учасника конкурсу. 

Строки підведення підсумків конкурсу: «13» вересня 2020 року.