Новий цех на підприємстві “Дельта Вілмар”

На підприємстві “Дельта Вілмар” 3 листопада відбувся запуск нової технологічної лінії. Фактично, це окремий цех бутилювання олії під торговою маркою “Чумак”, зокрема, розливу олії в пет-пляшки. Обсяг інвестицій склав понад 5,5 мільйонів доларів, за рахунок чого створено 45 робочих місць для Южненської громади.

Варто зазначити, що в цьому році відбулося також відкриття нового цеху переробки та фасовки маргаринової та жирової продукції, інвестиція в який склала понад 29 мільйонів доларів, а кількість створених робочих місць сягнула більше півсотні.

Загалом у сезоні 2019-2020 років на підприємствах України вироблено 920 тисяч тонн рафінованої соняшникової олії, з яких 153 тисячі тонн – це доля компанії “Дельта Вілмар” (16.6 %), як результат, лідер у виробництві рафінованої соняшникової олії. Також компанія зайняла перше місце в експорті наливної рафінованої соняшникової олії.

Тепер бутильовану продукцію, яку випускатимуть у новому цеху, компанія зможе експортувати за кордон. Переважно в країни Азії, Африки та Європи. Загалом же продукцію “Дельта Вілмар” споживають у 41 країні світу.