Тропічні масла

Пальмова олія і її фракції

РДВ/Гідрогенізована РДВ пальмова олія

Рафінована дезодорована вибілена (РДВ) пальмова олія і Гідрогенізована РДВ пальмова олія широко використовуються для виробництва жирів і маргаринів, у кондитерській, хлібопекарській, молокопереробній промисловості для виготовлення продуктів із складним жировим складом. Широко зарекомендували себе при виробництві згущеного молока, плавлених сирів, спредів і напівфабрикатів.

 

РДВ/Гідрогенізований РДВ пальмовий олеїн

РДВ пальмовий олеїн використовується для смаження харчових продуктів, у виробництві здобної випічки, різних сортів вафель, цукрових ріжків, снеків, начинок для кондитерських виробів і цукерок, а також у м’ясній промисловості при виготовленні паштетів. Він не кристалізується на поверхні виробу, не передає запах попереднього продукту після смаження, знижує кількість необхідного жиру.

 

РДВ пальмовий стеарин

РДВ пальмовий стеарин – це тверда фракція, яка утворюється в процесі фракціонування пальмової олії після процесу кристалізації при певній температурі. Активно використовується в рецептурах для спеціалізованих маргаринів і жирів, при переетерифікації для отримання високоякісних замінників молочного жиру, для виробництва поверхнево-активних речовин (ПАР) і харчових емульгаторів.

 

Специфікація РДВ пальмова олія РДВ пальмовий олеїн РДВ пальмовий стеарин
Консистенція, при 20 °С Полутвердая Жидкая Твердая
Температура плавлення, °С 33 – 39 17 – 21 44 – 56
Масова частка вологи і летких речовин, % не більше 0,1 0,1 0,1
Йодне число, г 12/100 г 50 – 55 56-59 22 – 46
Перекисне число, ммоль ½ О/кг, не більше 2 3 3
Кислотне число, мг КОН/г, не більше 0,2 0,2 0,1

 

 

Лауринові жири

РДВ/Гідрогенізована РДВ кокосова олія

Високоякісний жир, створений на основі гідрогенізованої РДВ кокосової олії. Використовується для виробництва маргаринової і жирової продукції, як замінник молочного жиру при виробництві різних молочних і молоковмісних продуктів, у глазурі для морозива, для молочних сирків, а також у косметичній промисловості.

 

РДВ пальмоядрова олія

Використовується для виробництва маргаринів і жирів, у кондитерській, молокопереробній, хлібобулочній та інших галузях харчової промисловості, а також для виробництва мила. Покращує органолептичні показники морозива, зберігає властивий добре очищеним жирам нейтральний смак протягом усього терміну зберігання морозива.

 

Специфікація РДВ кокосова олія Гідрогенізована РДВ кокосова олія РДВ пальмоядрова олія
Температура плавлення, °С 23-26 28-33 22-30
Масова частка вологи і летких речовин, % не більше 0,1 0,2 0,1
Йодне число, г 12/100 г 8-11 3 12-20
Перекисне число, ммоль ½ О/кг, не більше 0,5 1 2
Кислотне число, мг КОН/г, не більше 0,1 0,3 0,2