Cпеціалізовані жири

Жир кондитерський

Жир кондитерський – спеціалізований жир, який виробляється на основі рафінованих дезодорованих рослинних олій. Його використання економічно вигідно для виробників готової продукції, оскільки поєднання невисокої ціни і гарних органолептичних показників надає можливість створювати вироби з пониженою собівартістю і хорошою якістю. Підвищені антиокислювальні властивості забезпечують тривалий термін придатності. Він використовується в кондитерській промисловості для виробництва борошняних кондитерських виробів: цукрового, затяжного, здобного, сендвічного печива, цукерок, батончиків, кексів, вафельної начинки і вафельних тортів.

 

Жир харчовий загального призначення

Жир харчовий загального призначення надає кінцевому продукту хорошу текстуру, покращує органолептичні характеристики і криву плавлення (SFC-профіль). Широко використовується як замінник молочного жиру, при виробництві різних видів кондитерських виробів, напівфабрикатів, у хлібопекарській, кулінарній, консервній і харчовоконцентратній галузях.

 

Жир кулінарний «Фритюрний»

Універсальний продукт, який виробляється на основі рафінованих дезодорованих рослинних олій і жирів і має поліпшений жирнокислотний склад. Використовують у виробництві різних сортів печива, кексів, вафельної начинки, цукерок, а також у молочній промисловості.

 

Жир рідкий для фритюру

Застосовується для смаження різних харчових продуктів, а також при виробництві різних сортів вафель. При смаженні зберігає в готових продуктах природний аромат і смак.

 

Шортенінг універсальний

Шортенінг виробляється на основі рафінованих дезодорованих рослинних олій. Він набув широкого використання в мережах громадського харчування і в домашній кулінарії. Шортенінг тако широко використовується в хлібопекарській, кондитерській промисловості для виготовлення різних видів печива (кураб’є, пісочного, цукрового, затяжного), кексів та інших кондитерських виробів.

 

Специфікація Жир кондитерський «SANIA» Жир харчовий загального призначення Жир рідкий для фритюру Жир кулінарний «Фритюрний» Шортенінг універсальний
Масова частка жиру, % не менше 99,7 99,8 99,8 99,8 99,7
Масова частка вологи і летких речовин, % не більше 0,3 0,2 0,2 0,2 0,3
Кислотне число, мг КОН/г, не більше 0,2 0,2 0,15 0,2 0,2
Перекисне число, ммоль ½ О/кг, не більше 1 1 1 1 1
Температура плавлення, °C 32-37 40-45  5-13 32-36 33-39
Масова частка твердих тригліцеридів при температурі 20 °С, % 22 -31 32-36 0 20-45 18-30
*Зазначені специфікації є стандартними. Можливе виготовлення продукції відповідно до специфікації клієнта.