Компанія ТОВ «Дельта Вілмар СНД» привітала школярів солодкими подарунками від Святого Миколая

Взимку є чимало свят, яких з радістю чекають дорослі та діти. А розпочинається цей святковий зимовий час саме 19 грудня, у День Святого Миколая. Адже свято Миколая Чудотворця нагадує нам, що дива трапляються всюди і постійно.

День святого Миколая – чисте, світле, добре, традиційне свято. Для дорослих – це нагода проявити свою любов, стати на деякий час добрими чарівниками. Дорослі докладають зусиль, щоб це свято стало казковим та незабутнім. Для дітей воно стає чарівною казкою.

Кожного року День Миколая святкується і в загальноосвітній школі села Нові Біляри. Цього року малеча, вбрана у святкові костюми, підготувала гарну постанову про прихід Святого Миколая у школу. Юні таланти подарували батькам та гостям музичні композиції, вірші та показали свої акторські здібності, перевтілившись у казкових героїв.

За доброю традицією, кожного року представники компанії ТОВ «Дельта Вілмар СНД» теж відвідують урочистий захід, присвячений Дню Святого Миколая. У цьому році по закінченню концертної програми, працівники  компанії ТОВ «Дельта Вілмар СНД» у теплій казковій атмосфері привітали зі святом усіх присутніх та побажали здійснення найзаповітніших мрій та щирих сподівань, а також більше казкових подій у житті.

Та яке ж свято без подарунків?  Компанія ТОВ «Дельта Вілмар СНД» привітала школярів солодкими подарунками від Святого Миколая. Саме доброта та віра в дива здатна зберігати все найдорожче в людських серцях. Щастя, радості та злагоди Вам та Вашим родинам!