Історія компанії

ТОВ «Дельта Вілмар Україна» входить до групи транснаціональної агропромислової корпорації Wilmar International, ринкова капіталізація якої на фондових ринках на сьогоднішній день становить близько 22 млрд дол. США.

До ТОВ «Дельта Вілмар Україна» входять два заводи – один з переробки тропічних олій, інший – з переробки олійних культур.

24 травня 2019 року була завершена угода з придбання компанії ПрАТ «Чумак» і таким чином в Україні у нас з’явився ще один напрям бізнесу – B2C, представлене успішною компанією ПрАТ «Чумак».

     
0
Кількість заводів в Україні
0
Постійних працівників
0
Млн доларів США, реалізована інвестиція
0
Виробничих цехів

 

1991 рік

У Сінгапурі створено Wilmar International Ltd, яка незабаром увійшла до 500 найбільших світових компаній. Одна з найбільших компаній у світі з переробки сільськогосподарської продукції. Публічна компанія, акції якої котируються на Сінгапурській біржі. Операційна діяльність компанії здійснюється в 50-ти країнах.

1993 рік

У Сінгапурі було засновано Delta Exports Pte Ltd, діяльність якої сфокусована на торгівлі промисловими товарами: металами, мінералами, каучуком, хімічними препаратами, сільгосппродукцією і добривами. Обширний  бізнес компанії розташований в ділових центрах СНД, Азії, Африки, країнах Середземномор’я і Європи.

2004 рік

22 грудня сінгапурські компанії Wilmar International Ltd і Delta Exports Pte Ltd створили в Україні ТОВ «Дельта Вілмар СНД». Реалізована інвестиція 250 млн дол. Сплачено податків 684 млн грн. у 2016 р. Одна з найвищих заробітних плат в регіоні

2006 рік

Перший у своєму роді на території СНД комплекс з перевалки і переробки тропічних олій «Дельта Вілмар СНД» запрацював в повну силу, виробляючи увесь асортимент маргаринів і жирів з тропічної сировини, що постачається з Індонезії та Малайзії, а також української соняшникової олії. Маючи переваги в логістиці, компанія розпочала експорт соняшникової олії в Азію.

2014 рік

Компанія ввела в експлуатацію завод з переробки насіння соняшнику поряд із вже існуючим комплексом, тим самим відкривши нові горизонти для діяльності на світовому ринку.

2015 рік

Модернізація обладнання і збільшення потужностей з переетерифікації і гідрогенізації

2016 рік

Установлення і запуск нової виробничої лінії. Успішне завершення цього проекту дозволило збільшити обсяги виробництва на 4000 тонн на місяць

2017 рік

Початок роботи нової пілотної установки, яка призначена для: тестування нових інгредієнтів, удосконалення параметрів технологічного процесу, створення нового продукту згідно з вимогами клієнта. За допомогою пілотної установки можна виробити якісний продукт в умовах малотоннажного виробництва протестувати його на заводі клієнта перед початком промислового виробництва.