Компанія «Дельта Вілмар СНД» відзначила 10 років з дня заснування

22 квітня 2005 року було закладено перший камінь під будівництво заводу з переробки тропічних олій. На сьогодні це – один з сучасніших олійно-переробних комплексів в Україні і СНД. За десять років підприємству вдалося досягти навіть більше, ніж планувалося спочатку.

«Дельта Вілмар СНД» сьогодні – це колектив, до складу якого входять більше 600 спеціалістів. Це підприємство, яке заснувало олійно-переробну галузь на території Григорівського порто-промислового вузлу. Проте головною метою був пошук спеціалістів, які зможуть професійно управляти виробничим процесом», – відмітив Дхруба Чаран Панда, голова Правління ради директорів, співвласник ТОВ «Дельта Вілмар СНД».

«Найскладніше – це знайти не гроші або приміщення, або побудувати завод. Звичайно, це складно. Але найголовніше – знайти відповідальних і цілеспрямованих людей. Тому що після завершення будівництва люди повинні вправно управляти заводом. Колективом я задоволений. Я впевнений, що 95% спеціалістів, які тут працюють, вважають це підприємство своїм. Мене це радує. Я, в свою чергу, вважаю увесь колектив своїм і роблю усе, щоб працівникам було комфортно працювати», – додав Дхруба Чаран Панда.